Folded Space - Insert Compatible with Gloomhaven (FS-GLO)

Dostępność: niedostępny
Cena: 149,90 zł 149.90
ilość szt.
Zyskujesz 29 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Oceń produkt w skali 1-5: 3.505
Kod produktu: 3800500972114

Opis

Note:  Insert designed for games with external box dimensions of 30 x 41.1 x 19.1 cm.

This insert is designed to be compatible with Gloomhaven. The design provides both efficient storage and improved game play. Many of the trays can be utilized during the game, and they greatly aid set-up and clear-away times.

There is space for all cards to be sleeved.

Insert features: 

  • Two monster standee vertical storage trays
  • Two medium monster standee trays
  • Four token trays
  • Two character mini box trays
  • Two monster stat sheet and card trays
  • Four small card vertical storage trays
  • Two large card vertical storage trays 
  • One coin tray
  • One stand tray

Co inni sądzą o tym produkcie? (2)

26 lutego 2021

Pojemniki solidne (o ile dobrze się je sklei); niestety wymagają klejenia. Wszystko spokojnie się mieści. Kieszeń na plansze mapy (za pudełkami postaci) dobrze się sprawdza, jest trochę wąska. Ciężko podzielić rzeczy na 'potrzebne w trakcie scenariusza' i 'potrzebne podczas setupu'.

13 kwietnia 2021

Klejenie (klejem Magic za 2,50zł) to czysta przyjemność i prostota działania. Folded Space ma na YouTube instrukcję pokazującą jak skleić kilka podstawowych kształtów, reszty można się łatwo domyśleć. Złożenie insertu zajęło mi ok. 90 minut niespiesznego klejenia. Jakość materiałów jest super, dołączona instrukcja (montażu i składowania w pudełku) jest czytelna i logiczna, a całość pięknie pasuje do pudełka Gloomhaven mimo mojego niezdarnego klejenia. Moja jedyna uwaga dotyczy tego, że przestrzeń nie jest idealnie pomyślana. Karty owszem, wchodzą w koszulkach (m.in. Rebel Premium), ale nie ma tu wystarczająco miejsca na wszystkie małe karty, a na karty duże jest go aż zbyt wiele. Da się wszystko rozplanować nieco inaczej, niż autor miał na myśli, i wtedy faktycznie wchodzi wszystko, jednak w domyślnie proponowanym rozkładzie zakoszulkowane małe karty po prostu nie wchodzą do przeznaczonych na nie segmentów. W widocznych na 6. i 7. zdjęciu segmentach jest jednak dużo miejsca, żeby dokonać korekt zgodnie z własnymi potrzebami. Insert waży ok. 900g.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium