Wersje językowe
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczne zakupyZaufanie Klientów i jakość obsługi

Zależy nam na tym, aby wszyscy Kupujący zawsze byli zadowoleni z zamówionych produktów, przebiegu transakcji oraz jakości obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klienta, zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu stała na jak najwyższym poziomie. Chętnie służymy pomocą na każdym etapie przebiegu transakcji i robimy wszystko, aby każdy Klient był dobrze poinformowany o stanie realizacji swojego zamówienia.

Zawsze największą radość i satysfakcję przynoszą nam zamówienia składane przez naszych stałych Klientów. Są one dowodem na to, że wiele osób obdarzyło nasz sklep swoim zaufaniem. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie zaufanie buduje pozytywną opinię o nas wśród Internautów. Dlatego w żadnym wypadku nie pozwolimy sobie na jej naruszenie. Swoimi działaniami chcemy sprawić, by sklep Planszostrefa.pl był jednym z Waszych ulubionych miejsc na zakupy w sieci!

 


Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po zakupie któregokolwiek z naszych produktów uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, lub po prostu chcesz go oddać, w ciągu 14 dni możesz zażądać zwrotu pieniędzy!

Nie zażądamy od Ciebie podawania powodu rezygnacji, zwracamy całą wpłaconą przez Ciebie kwotę, wraz z kosztem przesyłki. Jedynym warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest dostarczenie do nas gry w nienaruszonym stanie.

W przypadku, gdy rozmyślisz się już po upływie 14 dni, ale od zakupu nie minął miesiąc - nie martw się. Przyjmujemy wszystkie niechciane gry i oddajemy tyle, ile wynosiła cena gry w momencie zakupu.

 


Bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL (Secure Socket Layer v3). Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić. Szyfrowaniem objęte są podstrony rejestracji, logowania, koszyka oraz płatności.


Certyfikaty są wydawane przez niezależne i zaufane urzędy - Certification Authorities (CA). Wydawcą certyfikatu dla Planszostrefa.pl, po wcześniejszym sprawdzeniu autentyczności sklepu, jest Dreamcommerce S.A.Biezpieczeństwo płatności

Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez znaną i bezpieczną firmę zewnętrzną BlueMedia. Transakcje obsługiwane przez nią zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Z usług BlueMedia korzystają min: Alior Bank SA, BRE Bank - mBank, Netia, RWE czy T-Mobile.

Jeśli płacisz przelewem "natychmiastowym" (np. przez mTransfer, lub "Płacę z Inteligo") w naszym sklepie nie pozostawiasz żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem odbywa się od strony Twojego banku i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Jeśli płacisz kartą kredytową, dane karty podajesz na specjalnej stronie BlueMedia.

Planszostrefa.pl nie otrzymuje od Bluemedia żadnych informacji dotyczących Twojej karty, a jedynie potwierdzenie autoryzacji.

Strony Bluemedia zabezpieczone są certyfikatami bezpieczeństwa i znajdują się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. W czasie autoryzacji nie wystarczy podać numeru i daty ważności karty - trzeba także podać numer dodatkowy CIV, który znajduje się na karcie, oraz dane adresowe jej właściciela. Dane te mają zabezpieczyć przed próbą dokonania płatności przez kogoś, kto zna dane karty (np. kelner), ale nie ma karty w ręku w momencie zakupu w Internecie i nie zna informacji o właścicielu.

Dzięki tym zabezpieczeniom, kupowanie kartą w Internecie jest bezpieczniejsze niż się powszechnie wydaje. Jest bezpieczniejsze niż płacenie kartą w restauracji czy sklepie - sklep internetowy i jego personel nie znają nawet numeru karty - co jest powszechne przy transakcjach w świecie fizycznym.

 

Bezpieczne Dane Adresowe:

Dane adresowe i adresy przesyłki, dane faktury oraz inne dane, które są nam podawane w procesie zakupu, nie są w żadnym przypadku udostępniane stronom trzecim. Wykorzystujemy te dane wyłącznie do realizacji Twojego zamówienia.Bezpieczna Przesyłka:

W naszym sklepie przywiązujemy bardzo dużą wagę do zabezpieczania naszych wysyłek na czas transportu do klienta. Nasze produkty wysyłane są w grubych pudełkach kartonowych i zabezpieczane folią bąbelkową. Kartony są starannie zaklejone ze wszystkich stron naszą firmową taśmą samoprzylepną – co uniemożliwia ingerencje w zawartość pudełka przez nieuczciwego listonosza lub kuriera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium