Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sposoby płatności

Kupując od nas swoje ulubione gry możesz zapłacić na kilka sposobów: 

 
 
Przelew na konto: na wpłatę czekamy 7 dni roboczych. Po upływie tego terminu zamówienie jest anulowane. Wpłaty można dokonać z dowolnego banku lub na poczcie na rachunek (w tytule przelewu prosimy podać nr zamówienia):
 
  ADIKOM Adam Sikorski  
  ul. Rynek 17  
  05-870 Błonie  
  Konto bankowe: mBank: 11 1140 2004 0000 3702 7476 5708  

 

Płatność przy odbiorze lub "za pobraniem pocztowym": wtedy płaci się kurierowi przy odbiorze paczki.


 

Przelewy on-line obsługiwane przez firmę BlueMedia. Za zamówione produkty można zapłacić od razu, wybierając swój bank. Oferowane są min. następujące formy płatności: Płacę z Intelligo (Intelligo), mTransfer (mBank), Przelewy24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Bank ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Bank Pekao S.A., Bank BGŻ, Bank Millenium, Płacę z PKO Intelligo (PKO BP), Multitransfer (MultiBank), Bank Ochrony Środowiska, Citibank, Płać z Nordea (Bank Nordea), Deutsche Bank, Fortis Bank.


 
PayPo - kupujesz, ale nie płacisz. Bo płacisz później. Zamawiasz jak zwykle w ulubionym sklepie wybierając płatność PayPo. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Bo możesz.

 
Raty mBank - proste, szybkie i wygodne zakupy na zaty obsługiwane przez mBank. Decyzja kredytowa w kilkanaście minut. Całkowicie on-line z preferencyjnym oprocentowaniem.płatność kartą płatniczą. Płatności kartą są obsługiwane przez BlueMedia. Akceptowane karty płatnicze to: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, American Express. Obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki. 
                                                       

PayPal - jest to wygodny i szybki sposób płatności w Internecie. Firma powstała w 1998 roku , a w Polsce istnieje od 2006 roku. Obecnie działa w 190 krajach ,a transakcje mogą być wykonywane w 19 walutach. System ten działa na zasadzie wirtualnego portfela z którego można  zarówno wypłacać środki (płacić za usługi) lub wpłacać (otrzymywać pieniądze od innych użytkowników). Informacje o Twojej wpłacie otrzymujemy natychmiast, więc od razu po złożeniu zamówienia możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

UWAGA! Od marca 2020 ze względu na rosnące prowizje płatności PayPal, wprowadziliśmy 3% opłatę za dokonywanie płatności tą metodą.

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium