Wersje językowe
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Program rabatowy

.. zarejestruj bezpłatne konto i skorzystaj z rabatu!


Chcąc zachęcić nowych klientów do poznania świata gier bez prądu, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Każda osoba, która dokona bezpłatnej rejestracji konta oraz zapisze się do naszego newslettera, może skorzystać z 5% rabatu na zakupowe szaleństwo w naszym sklepie. Rabat można wykorzystać jednorazowo bez ograniczeń czasowych. Rejestracja w naszym sklepie umożliwia dostęp do zaawansowanych funkcji, gdzie można przeglądać poprzednie zamówienia, sprawdzać status zamówienia oraz korzystać z programu lojalnościowego.

Wszystkich naszych zarejestrowanych klientów zachęcamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego. Reguły programu są bardzo proste. Za każde wydane 5 zł otrzymujesz 1 PZ (punkt zwycięstwa). Dodatkowe punkty możesz otrzymać pisząc opinie o dostępnych w naszym sklepie produktach (2 PZ) oraz zapisując się do newslettera (20 PZ). Wysokość rabatu zależy od zdobytych punktów zwycięstwa co ilustruje poniższa tabelka:

 

Zdobyte PZ rabat
   
do 50 PZ 0%
51-100 PZ 2%
101-150 PZ 3%
151-200 PZ 4%
201-300 PZ 5%
301-400 PZ 7%
401-999 PZ 10%
0d 1000 PZ 11%
   

 

Ponadto można zamieniać nadwyżkę punktów na kupony rabatowe. Przelicznik jest następujący: każde oddane 300 PZ zamieniane jest na kupon rabatowy 5%. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z prośbą o cofnięcie punktów, a my wyślemy Ci mailem kod rabatowy, który jest ważny 14 dni. Można więc zamieniać nadwyżkę punktów na wymierne rabaty. 

UWAGA! Kupony rabatowe nie działają na produkty w promocjach!


Ważne uwagi:

  • Aby otrzymać PZ trzeba być zarejestrowanym klientem naszego sklepu
  • Zdobyte punkty zostają przypisane do konta, po potwierdzonym i zrealizowanym zamówieniu
  • Rabaty dotyczą całości zamówień
  • Rabaty nie dotyczą kosztów przesyłki.
  • Rabat z programu lojalnościowego nalicza się także do produktów przecenionych i w promocjach!
  • Rabaty nie kasują się po upływie czasu
  • Otrzymany rabat nie może zostać przyznany istniejącemu już zamówieniu. Rabat zostaje naliczony tylko w momencie finalizowania zamówienia. Ma to zapobiec sytuacji składania kilku niezakończonych zamówień w celu nabicia rabatu na kolejne.
  • Rabaty z programu lojalnościowego kumulują się z kuponami rabatowymi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium