Magiczny labirynt

Podstawowe informacje

liczba graczy 2-4
zalecany wiek od 6 lat
instrukcja polska
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: (wysyłka do 24 godzin)
Cena: 119,90 zł 119.90
ilość szt.
Zyskujesz 23 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Oceń produkt w skali 1-5: 0
Wydawca: G3
Kod produktu: 5902020445524

Opis

Bum! Au! Mały magik przeciera swe oczy ze zdumienia. Czyżby tu była ściana? Ciekawscy uczniowie magii przemierzają magiczny labirynt. Dziś przed nimi ważne zadanie - odnajdywanie magicznych symboli! Byłoby to dziecinnie proste, gdyby nie to, że starsi magicy od czasu do czasu żartują sobie z młodszych kolegów. Drogi zostają zablokowane przy pomocy magii, a mali magicy muszą odnaleźć ukryte przejścia.

Podczas swojej tury gracz rzuca kością i następnie porusza swojego magika w dowolnym kierunku,
o liczbę pól zgodną z wynikiem rzutu (lub mniej, rezygnując z części ruchu). Gracz porusza swojego magika pionowo lub poziomo i może skręcać ilekroć chce. Nie wolno wykonywać ruchów po przekątnej. Magika należy poruszać delikatnym, płynnym ruchem. Podczas ruchu nie wolno sprawdzać, czy na drodze nie ma ściany. Uwaga: można wyprzedzać innych magików, a na każdym polu może znajdować się tylko jeden magik.

Jeżeli gracz uderzy w ścianę, kulka odpadnie od jego pionka i wytoczy się w jednym z czterech narożników. Pozostałe części ruchu przepadają. Kulkę należy wyjąć, a gracz umieszcza swojego magika wraz z metalową kulką w swoim narożniku początkowym. Wskazówka: w celu wyjęcia kulki wystarczy przyłożyć magika do bocznej ścianki i delikatnie poruszyć do góry. Następnie kolejka przechodzi na następnego gracza.

Kiedy gracz dotrze na pole celu, przedstawiające ten sam symbol co żeton, gracz może wziąć żeton
z symbolem. Pozostała część ruchu przepada. Następnie gracz losuje z woreczka nowy żeton i kładzie go odkrytego obok planszy. Jeden z graczy już znajduje się na tym symbolu? W takim razie otrzymuje wylosowany żeton, a na jego miejsce losowany jest kolejny.

 


 

Zawartość pudełka: Warto zobaczyć:
  • piętrowa plansza do gry (podziemny labirynt + plansza podłogi)
  • 24 drewniane ściany
  • 24 żetony z magicznymi symbolami
  • 1 płócienny woreczek
  • 1 kostka do gry
  • 4 magicy
  • 4 metalowe kulki
  • instrukcja

Co inni sądzą o tym produkcie? (2)

28 sierpnia 2014

Gra warta tej ceny, bardzo dobrze wykonana z fajnym pomysłem wciąga dzieciaki rożnym wieku. Uwaga co cwańsze oszukują i delikatnie jak saper sprawdzają grunt czy nie ma ściany

5 października 2015

Żeby rzetelnie zrecenzować Magiczny Labirynt, trzeba zacząć od pudełka, a jeżeli od pudełka, to także od grafik i wykonania. Te zachęcają do zainwestowania w grę od pierwszego spojrzenia. Podobnie jest z wykonaniem komponentów składających się na grę - elementy są solidne, wszystko działa jak trzeba, nawet w nieostrożnych rękach sześciolatka. Sama rozgrywka i przemieszczanie się po labiryncie w poszukiwaniu skarbów dają mnóstwo frajdy. Emocje rosną zwłaszcza, kiedy kulka spada tuż przed podniesieniem skarbu. Zdecydowanie polecam Magiczny Labirynt rodzicom i dzieciom jako formę wspólnego spędzania czasu, gra pozwala ćwiczyć pamięć i orientację podczas poruszania się po planszy, a dodatkowo zdobywa serce atrakcyjną formą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl