Star Realms: Colony Wars (edycja polska)
Podstawowe informacje
| Liczba graczy | 2 osoby |
| Zalecany wiek | od 12 lat |
| Czas zabawy | poniżej 30 minut |
| Projektant | obert Dougherty, Darwin Kastle |
| Wydanie | polskie |
| Instrukcja | polska |
| Złożoność | dla początkujących |
ostatnie sztuki!
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoodkryte światy zewnętrzne, bogate w nienaruszone złoża zasobów, są kuszącym kąskiem dla wszystkich tych, którzy pragną powiększyć swoją władzę. Rozpoczyna się zażarta walka o dziewicze terytoria. Czy przechytrzysz przeciwników i zwyciężysz w Colony Wars, czy też poniesiesz porażkę i na własne oczy ujrzysz, jak upada twoje gwiezdne królestwo?
Dodatek Colony Wars zaprojektowany przez karcianych weteranów Dawida Kastle'a i Roba Doughrtey'ego może być używany jako samodzielna gra dwuosobowa lub rozszerzenie do Star Realms, które pozwala włączyć do rozgrywki jednego albo dwóch kolejnych graczy.
| Warto zobaczyć: | |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.