Wojna o Pierścień - koszulki oraz metalowe pudełko na karty (Free Peoples)
Opis
To efektowne, metalowe pudełko stworzone zostało specjalnie z myślą o nabywcach nowej edycji planszowej Wojny o Pierścień. Ozdobione wytłoczonym logo oraz fantastyczną ilustracją Johna Howe pudełko, stanowiło będzie miłą dla oka, a przy tym niezwykle praktyczną ochronę dla talii nietypowych rozmiarów kart, zawartych w Wojnie o Pierścień.
Do metalowego pudełka z tłoczonym logo gry „War of the Ring” dołączonych jest 120 koszulek, dzięki którym piękne karty z waszego egzemplarza Wojny o Pierścień przetrwają w nienaruszonym stanie kolejne, fascynujące rozgrywki.
Zawartość pudełka:
- 120 koszulek na karty (68x 120 mm)
- Tłoczone metalowe pudełko
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Karol
obowiązkowy gadżet dla posiadaczy podstawki. Koszulki pasują idealnie a samo pudełko jest świetnie wykonane i klimatyczne
Krzysztof
Świetne wykonanie, koszulki idealnie dopasowane. Jedyny minus to, że karty z dodatku i podstawki nie mieszczą się razem w pudełku. Ale pewnie pudełko było tworzone z myślą o podstawce. W każdym bądź razie gadżet stanowi idealne uzupełnienie do podstawki
Mikołaj Witkowski
Pudełko świetnie wygląda, koszulek dostajemy więcej niż jest kart w samej podstawce, mój jedyny zarzut to to że bardzo trudno jest wyjąć znajdującą się na samym dole kartę z pudełka, a dopasowanie jest tak idealne, że nawet pod odwróceniu do góry nogami nie wypadnie ona sama.
Andrzej Kaczor
Bardzo fajny i nei taki znów drogi gadżet, szczególnie że w środku jest sporo koszulek :) Niestety brakuje o ile mnie pamięć nie myli 6 koszulek żeby grać z dodatkiem i posiadać wszystkie karty zakoszulkowane. Mimo tego pudło warte kupienia, szczególnie że jest to cud że planszostrefa ma je w sprzedaży :)
Łukasz Czechyra
Zdecydowanie must-have do Wojny o Pierścień. Przy zakupie dodatku co prawda brakuje kilku koszulek, ale te można dokupić oddzielnie i wszystkie karty mieć porządnie zabezpieczone.
Piotr Wechterowicz
Świetna sprawa. Koszulki idealnie dopasowane, pudełko to juz tylko fajny bonus. Polecam
Paweł
Nie sądziłem, że koszulki będą aż tak dobrej jakości. Myślałem że tutaj się płaci za pudełko, a koszulki są na dokładkę ;) W każdym razie, produkt wart polecenia. Ta gra jest warta ozdobienia, a koszulki są niezbędne.
Sebastian
Obowiązkowy gadżet dla miłośników Wojny o Pierścień! Takim pudełkiem Galadriela mogłaby bez wstydu obdarować drużynę pierścienia :)