Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

In Mississippi Queen, players race their paddle wheelers down the Mississippi, picking up passengers along the way. But onboard coal supplies are limited, so each ship's acceleration and maneuvers must be carefully planned.

Dostępność: niedostępny

Cena: 179,90 zł

Odlotowy wyścig (Steampunk Rally)

Odlotowy wyścig to gra strategiczna osadzona w realiach steampunku. Gracze przejmują kontrolę nad największymi znakomitościami świata nauki ostatnich czasów, takimi jak Nikola Tesla albo Maria Skłodowska - Curie i budują dla nich dziwaczne pojazdy na parę, ciepło i prąd - a wszystko po to, by ruszyć przeciwko sobie w szalonym wyścigu przez szwajcarskie Alpy.

Cena: 144,90 zł

PitchCar

PitchCar
PitchCar

PitchCar to współczesna wersja "kapsli", w której gracze ścigają się drewnianymi samochodzikami po torze złożonym z 16 części. PitchCar jest o 1/3 większy od PitchCara mini - większe tory, większe bolidy, większe emocje!

Cena: 184,90 zł

PitchCar Mini

PitchCar to współczesna wersja "kapsli", w której gracze ścigają się drewnianymi samochodzikami po torze złożonym z 16 części (w sumie prawie 4 metry długości). Elementy PitchCara mini są o 1/3 mniejsze od elementów PitchCara.

Cena: 129,90 zł

Pole Position

Pole Position is a race game. The game has the following features: Box entry to change the kind of tyres and repair car damage, Climatology: get the best tyre according the weather, 4 types of tyres (soft, hard, intermediate, hard rain), Auction for overtake, Asymmetry of drivers and teams, Collisions, breakdowns, Campaign mode: world championship, 6 different circuits.

Cena: 349,90 zł

Powerboats

Powerboats
Powerboats

Rywalizuj w wyścigach motorówek, im więcej łodzi, tym większa rywalizacja! Pędź tak szybko jak to możliwe między wyspami i wokół boji na dużej modułowej planszy, ale uważać, aby nie wypaść z trasy! Wyścigi Powerboats mają łatwe do przyswojenia reguły, ale trasy po, których będziesz się ścigał mogą być naprawdę wymagające.

Cena: 114,90 zł

Race to the New Found Land

In Race to the New Found Land, you must skillfully use your fleet to consistently present achievements to your royal house. Are you quick to set sail and populate the first known lands? Do you first explore new areas? Or do you trade and build your fleet first? Find out in this exciting race to Newfoundland!

Cena: 249,90 zł

Race! Formula 90

Race! Formula 90 to gra na temat wyścigów samochodowych, która posiada elementy charakterystyczne dla prawidziwych wyścigów, począwszy od strategii prowadzenia wozu, zmian pogody przez wizyty w pit-stopie i wszelkie manewry na trasie, a kończąc na uszkodzeniach wozu czy nawet kraksach.

Cena: 209,90 zł

Rallyman GT (edycja polska)

Rallyman: GT to gra wyścigowa dla 1 do 6 graczy. Główna mechanika to roll and move (rzuć kośćmi i rusz się). Pięknie ilustrowana przez Loic Muzy i stworzona przez Jeana-Christophe’a Bouviera. Jest to współczesna wersja klasycznej gry Rallyman. Kompletna, z nowymi ilustracjami i dopracowanymi zasadami. Rallyman GT zmusi cię do podjęcia ryzyka, aby być pierwszym na linii mety!

Cena: 174,90 zł

Road Hog: Rule the Road

Life on the road means relying on quick wits, mad skills, and a bit of luck to get there in one piece. Road Hog: Rule the Road captures the rolling shark tank that is our modern highway system where players shamelessly compete with each other in an infuriating race to be the first car off the exit to win.

Cena: 74,90 zł

Robo Rally

Robo Rally
Robo Rally

On Saturday nights, the factory comes to life as the ultimate race course with treacherous obstacles and rival sabotage. In Robo Rally, players move their robots through the course by speeding through corridors and dodging traps to reach each checkpoint first. Only the strongest robots survive!

RoboRally

RoboRally
RoboRally

Wyobraź sobie, że jesteś superkomputerem. A teraz wyobraź sobie, że jesteś szalenie znudzony. Tworzysz więc mały konkurs dla siebie i kilku twoich superkomuterowych kumpli. Twoim zadaniem jest poruszenie jednym z głupich, fabrycznych robotów przez wszystkie punkty kontrolne umieszczone w fabryce. Problem polega na tym, że trasa...

Cena: 169,90 zł

Set & Match

Set & Match
Set & Match

SET & MATCH jest grą dla dwóch graczy (gra pojedyncza - singiel) lub czterech graczy (gra podwójna – debel). Gracze walczą w trakcie WYMIAN o PUNKTY, GEMY i SETY aby ostatecznie wygrać MECZ. Na zasadach podobnych jak w tenisie lecz krócej, SETA wygrywa się po zdobyciu trzech GEMÓW, a MECZ po wygraniu dwóch lub trzech SETÓW.

Cena: 109,90 zł

Set & Match XL (London edition)

Set & Match XL (New York edition)

Set & Match XL (Paris edition)

Snow Tails (2015 edition)

Snow Tails is set in the snowy world of the Arctic Circle, where brave sledders compete in a test of skill and endurance. Action is fast and furious and not all sleds may make it to the finish. Huskies only have one setting and that is full speed! Hang on to your furs, the reins, your sled and anything else you can get hold of.

Steampunk Rally

Steampunk Rally to gra strategiczna osadzona w realiach steampunku. Gracze przejmują kontrolę nad największymi znakomitościami świata nauki ostatnich czasów, takimi jak Nikola Tesla albo Maria Skłodowska - Curie i budują dla nich dziwaczne pojazdy na parę, ciepło i prąd - a wszystko po to, by ruszyć przeciwko sobie w szalonym wyścigu przez szwajcarskie Alpy.

Cena: 199,90 zł

Thunder Alley

Thunder Alley is a stock car racing game for 2-7 players with the feel and flexibility of a card-driven simulation. Drafting, teamwork, accidents, yellow flags, pit strategy, working to lead laps, and sprints to the finish are all included and bring the feel of racing to the game. Players control not one car, but a team of 3-6 cars. Thus, each race is not...

Cena: 269,90 zł

Wacky Races: The Board Game

In Wacky Races, players take control of their own racer from the classic Hanna-Barbera cartoon such as The Slag Brothers, The Gruesome Twosome, Penelope Pitstop, or Peter Perfect. Each one has their own unique stats and special abilities. The goal is to get to the finish line first by placing down cards from their hand representing the terrain tiles their cars will move to.

Wielka pętla (plus promo)

Szybka, taktyczna gra o wyścigach kolarskich, w której każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Gracze poruszają swoich zawodników dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują jak daleko poruszy się każdy zawodnik. Niech wygra najlepszy!

Cena: 119,90 zł